VIII Bal Charytatywny w Morawicy

W styczniu (jak co roku) odbył się już VIII Bal Charytatywny w Gminie Morawica. Tym razem również postanowiliśmy wesprzeć szlachetną akcję. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy elegancki komplet wykonany z najwyższej jakości pereł marki Swarovski w kolorze delikatnej brzoskwini. Komplet składa się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków.

Biżuteria z pereł zawsze zachwyca eleganckim charakterem i tym samym  jest niezastąpiona w roli oprawy do wieczorowych sukni, czy balowych kreacji.

Pomiędzy perły wplecione zostały delikatne kryształki Swarovskiego, całość wykończono srebrem.

Trzeba przyznać, że tegoroczny bal charytatywny w Morawicy ściągnął uczestników o dobrych sercach, którzy chętnie otworzyli swoje portfele, aby wesprzeć szczytny cel. Wszyscy doskonale się bawili biorąc udział w zabawach i licytacjach. Zabawa była doskonała, choć najważniejszy jednak jest fakt, że w tym roku podczas VIII Balu Charytatywnego w Morawicy z zabaw i licytacji uzbierano łącznie 40.760 złotych, a komplet ufundowany przez Artemiro wylicytowany został za 1.600 złotych.

Dzięki uzbieranym pieniądzom można pomóc wielu potrzebującym osobom.

A jeśli spodobał Ci się komplet biżuterii zaprojektowany specjalnie na Bal Charytatywny zapraszamy po identyczny do naszego sklepu.

Naszyjnik Swarovski Crystal Peach Pearl

Bransoletka Swarovski Crystal Peach Pearl ze srebrną zawieszką

Kolczyki Swarovski Crystal Peach Pearl srebrne

 

 

Napisz pierwszą opinię o “VIII Bal Charytatywny w Morawicy”