VIII Bal Charytatywny w Morawicy

Bransoletka Swarovski Crystal Peach Pearl ze srebrną zawieszką

W styczniu (jak co roku) odbył się już VIII Bal Charytatywny w Gminie Morawica. Tym razem również postanowiliśmy wesprzeć szlachetną akcję. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy elegancki komplet wykonany z najwyższej jakości pereł marki Swarovski w kolorze delikatnej brzoskwini. Komplet składa się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków.

Biżuteria z pereł zawsze zachwyca eleganckim charakterem i tym samym  jest niezastąpiona w roli oprawy do wieczorowych sukni, czy balowych kreacji.

Pomiędzy perły wplecione zostały delikatne kryształki Swarovskiego, całość wykończono srebrem.

Trzeba przyznać, że tegoroczny bal charytatywny w Morawicy ściągnął uczestników o dobrych sercach, którzy chętnie otworzyli swoje portfele, aby wesprzeć szczytny cel. Wszyscy doskonale się bawili biorąc udział w zabawach i licytacjach. Zabawa była doskonała, choć najważniejszy jednak jest fakt, że w tym roku podczas VIII Balu Charytatywnego w Morawicy z zabaw i licytacji uzbierano łącznie 40.760 złotych, a komplet ufundowany przez Artemiro wylicytowany został za 1.600 złotych.

Dzięki uzbieranym pieniądzom można pomóc wielu potrzebującym osobom.

A jeśli spodobał Ci się komplet biżuterii zaprojektowany specjalnie na Bal Charytatywny zapraszamy po identyczny do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *