Kolczyki Swarovski

Wyświetlanie 1–12 z 89 wyników

Przerwa techniczna.
Możliwość kupowania chwilowo wyłączona!

luksus zamknięty w wyrobach artemiro

Jeśli zgadzacie się z nami i uważacie, że kobiece piękno warto podkreślić, koniecznie zajrzyjcie do naszej oferty. Znajdziecie w niej niezwykłą biżuterię. Szczególną uwagę zwróćcie na kolczyki Swarovski Crystal. To modele będące symbolem klasy, elegancji, luksusu i szlachetności, a dzięki ogromnej liczbie ciekawych kształtów i motywów pojawiają się wręcz nieograniczone możliwości tworzenia stylizacji z ich udziałem, zarówno na co dzień, jak i na szczególne, ważne okazje. Posiadamy m.in. kolczyki kryształki, które cudownie się mienią, rozświetlają cały look i zniewalają idealnym szlifem. Oferujemy minimalistyczne, nieskomplikowane formy oraz te abstrakcyjne i nowoczesne.


Swarovski – kolczyki tworzone z pomysłem

Swarovski to marka, której prawdziwym wielbicielkom modnej biżuterii przedstawiać nie trzeba. Spoglądając na jej produkty można odnieść wrażenie, że inspirowane były kobiecą naturą. Panie bowiem posiadają umiejętność łączenia szaleństwa i luzu z elegancją, czy subtelności z mocnym charakterem. Tak niepowtarzalnych wyrobów nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Posiadamy kolczyki srebrne Swarovski, doskonale eksponujące piękno i kolor oczu. Nie można ich określić mianem zwykłych błyskotek. Modele te są ekskluzywne. Wykonano je ze srebra wysokiej próby, nie trzeba być znawcą, by dostrzec, że każdy szczegół jest dokładnie przemyślany, nie ma tam miejsca na nic przypadkowego. Polecamy bardzo wygodne w noszeniu kolczyki wkrętki. Zwykle kojarzone są ze skromnością i delikatnością, ale występują również w innej, bogato zdobionej odsłonie. Z ich udziałem cała stylizacja po prostu błyszczy. Można je zestawić z wieczorową sukienką lub ubiorem z pozoru zwyczajnym i monotonnym, który dzięki takiej dekoracji jest odmieniony, ciekawszy i widać w nim szczyptę elegancji.

Inną propozycją są kolczyki Swarovski długie, zdecydowanie wyraźniejsze, które najlepiej wyglądają wtedy, kiedy są jedyną ozdobą. Chętnie kupują je panie lubiące styl glamour, totalny blask i świadomość, że skierowane są na nie liczne spojrzenia. Grono fanek mają oczywiście kolczyki z kryształkami Swarovskiego. Śmiało można je nazwać magicznymi, pod wpływem ruchu i światła mienią się tęczowymi barwami. Za każdym razem pojawia się przed oczami inny odcień, tak jakby było ich tysiące. To produkty nietuzinkowe, przydają się na wiele okazji.

W ofercie artemiro są kolczyki perły. Swarovski także w tej kwestii nie zawodzi i tworzy niewielkie, urocze dostępne w jasnych, stonowanych, pastelowych i neonowych odcieniach perełki. Ozdoby te są uniwersalne, zmieniające się trendy w ogóle im nie zagrażają. Zawsze modne będą także Swarovskie łezki zarówno przezroczyste, jak i kolorowe. Ten model nadaje się jako dopełnienie ślubnych kreacji. Zachwyca klasyczną elegancją.

W produktach Swarovskiego odnajdziemy lekkość, świeżość, klasykę, dziewczęcy romantyzm – każda pani, która lubi uzupełniać swoją szkatułkę z biżuterią, by mieć wybór i cudnie prezentować się w różnych sytuacjach powinna skorzystać z naszej oferty.