Naszyjniki celebrytki

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Przerwa techniczna.
Możliwość kupowania chwilowo wyłączona!

subtelne ozdoby od artemiro

Srebrny naszyjnik celebrytka na stałe wpisał się w trendy. Ta popularna forma biżuterii uwielbiana przez gwiazdy znane ze szklanego ekranu jest bardzo wdzięcznym dodatkiem do przeróżnych stylizacji. Niby subtelna, dyskretna, zwiewna, często niemal mikroskopijna, a jednak trudno jej nie zauważyć. W ofercie artemiro znajdziecie najmodniejsze wzory. Posiadamy m.in. te z zawieszkami w kształcie kółka, serca, gwiazdki, jaskółki, kwiatka, czy piórka. Celebrytki uwielbiają panie, które uważają, że biżuteria nie powinna przytłaczać całego stroju, a jedynie delikatnie podkreślać jego styl. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji.


Celebrytka – naszyjnik dla wszystkich modnych pań

Wybór naszyjników jest obecnie bardzo duży. Różnorodność długości, wzorów, barw, czy materiałów sprawia, że trudno zdecydować się na konkret. Dostępne są modele niezwykle klasyczne, w znanych od lat formach, które nieustannie czarują prostotą. Nie brakuje jednak ozdób w wydaniu nowoczesnym, zaskakujących odważnymi rozwiązaniami. Zawsze jednak warto postawić na biżuterię delikatną. Jest ona uniwersalna, zawsze na topie i wkomponuje się w wiele stylizacji. Doskonale dopełni elegancki strój oraz ten na co dzień. Szczególna uwaga naszych klientek skierowana jest m.in. na naszyjniki celebrytki, rozpowszechnione przez gwiazdy.

Największa siła tych ozdób polega na tym, że mimo swej subtelności potrafią skupić na sobie spojrzenia. Niby mało widoczne, lekkie oraz nienachalne, a jednak trudno przejść obok nich obojętnie i nie dostrzec jak ciekawym dodatkiem mogą być. Tego typu dekoracje nigdy się nie znudzą, zawsze pojawi się pomysł na to, w jaki sposób wykorzystać ich urok.

Ogromne zainteresowanie w naszej ofercie wywołuje np. naszyjnik celebrytka z krzyżykiem, ale chętnie są też kupowane modele z zawieszkami w kształcie koniczynki, serca, gwiazdki, czy jaskółki. Niektóre panie decydują się na połączenie kilku łańcuszków. Takie rozwiązanie jest bardzo modne. Pozwala odkryć te ozdoby w innym wydaniu. Dzięki temu, że są tak delikatne i zwiewne bez wahania można pokusić się o ubranie ich w większej ilości.

Dbamy o to, by oferować biżuterię, która jest zgodna z obowiązującymi trendami, dlatego zaglądajcie do nas regularnie. Możecie liczyć na interesujące modele.