Naszyjniki z Serduszkiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Przerwa techniczna.
Możliwość kupowania chwilowo wyłączona!

prześliczne rękodzieła od artemiro

Istnieje biżuteria, która prócz tego, że jest ciekawym dodatkiem potrafi przekazać najwspanialsze, najcieplejsze uczucia. Naszyjnik z serduszkiem to wyjątkowa forma ozdoby, która ucieszy każdą kobietę. Błyskotka z klasycznym symbolem miłości dopełni elegancki strój na ważną uroczystość oraz codzienny, niezobowiązujący look. W naszej ofercie dostępne są m.in. naszyjniki z sercem w postaci srebrnej zawieszki lub kryształu Swarovski. Kolekcja zachwyci panie uwielbiające subtelną, klasyczną biżuterię i wielbicielki ozdób o nowoczesnym charakterze. Nasze rękodzieła z symbolem miłości są wyjątkowe.


Naszyjnik serce – ozdoba wyrażająca prawdziwe uczucia

Kobiety przepadają za biżuterią, a jeśli wyraża ona uczucia i przywodzi na myśl ukochaną osobę, tym chętniej wplatana jest w stylizacje. W naszej ofercie znajdziecie niemało przepięknych dodatków z atrybutem miłości. Jednym z nich jest naszyjnik serduszko.

Posiadamy bardzo ciekawe modele. Z myślą o fankach prostej, uniwersalnej i dyskretnej biżuterii stworzyliśmy kolekcję srebrnych celebrytek z zawieszkami w formie malutkich serc. Taki rodzaj ozdób znakomicie będzie współgrał z przeróżnymi strojami. Jest delikaty, więc nie zdominuje całej stylizacji. Spisze się w looku, w którym wytworna sukienka jest najważniejszym elementem, ale cudownie podkreśli również zupełnie swobodne, codzienne ubranie. Panie, które lubią połyskujące dodatki zwrócą uwagę na naszyjnik z sercem w postaci lśniącego kryształku Swarovski. Do wyboru rozmaite odcienie. Popularna jest czerwień, ale sporym zainteresowaniem cieszą się także modele niebieskie, fioletowe, czy mieniące się tęczowymi barwami.

Biżuteria z symbolem miłości zawsze jest na czasie. Przywołuje miłe wspomnienia, daje wiele radości i wzruszeń. Każda kobieta obdarowana taką ozdobą na pewno będzie miała wiele pomysłów na wykorzystanie jej. Srebrny naszyjnik z serduszkiem w naszym wydaniu to prawdziwe cudo. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją i wybrania tego najodpowiedniejszego modelu, który zachwyci właścicielkę.