Kolczyki sztyfty, wkrętki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przerwa techniczna.
Możliwość kupowania chwilowo wyłączona!

hand made by artemiro

Sztyfty– to kolczyki, które zamiast tradycyjnego bigla posiadają prosty i mocny kawałek metalu przypominający gwoździk. Inna nazwa na sztyfty to wkrętki. Od tyłu sztyft zabezpiecza się zatyczką (barankiem), która uniemożliwia wypadnięcie kolczyka z ucha. Sztyfty mogą być srebrne, złote lub metalowe (często antyalergiczne).


Kolczyki sztyfty, wkrętki – małe, zjawiskowe ozdoby dla każdej pani

Kolczyki to jedne z najbardziej cenionych wyrobów jubilerskich. Panie dostrzegły ich zalety i efekty, jakie można dzięki nim uzyskać. Obecnie na rynku jest sporo modeli. Każda entuzjastka tego rodzaju biżuterii wybierze taki, który umiejętnie podkreśli jej piękno.

Popularne są m.in. kolczyki sztyfty (wkrętki). Charakteryzuje je nieskomplikowana konstrukcja. Podobają się przede wszystkim tym kobietom, które z uwagi na swój tryb życia, aktywność, czy rodzaj pracy nie mogą nosić na co dzień modeli wiszących. Choć także miłośniczki okazałych wyrazistych ozdób, lubią czasem zmienić styl i skusić się na delikatny drobiazg, który niekoniecznie będzie rzucać się w oczy.

Perełki, kryształki, moc barw

Amatorki subtelności znajdą w naszym asortymencie bardzo interesujące propozycje. Posiadamy kolczyki wkrętki, które delikatnie rozświetlą twarz i dyskretnie podkreślą różnego rodzaju stylizacje. Ponadczasowym dodatkiem będą srebrne kolczyki wkrętki z perełkami. Zgrają się ze skromnym codziennym lookiem, ale warto też zestawić je z sukienką wieczorową. Spójną całość można uzyskać zakładając do nich naszyjnik lub bransoletkę z pereł. Inną opcją są kolczyki Swarovski wkrętki, które udekorowane są mieniącymi się, drobnymi kryształkami. Same w sobie stanowią najlepszą ozdobę, dlatego wybierając je śmiało można zrezygnować z innej biżuterii. To model dla pań, które lubią czasem poczuć się elegancko. Polecamy także kolczyki srebrne wkrętki z dodatkiem kolorowych kamieni. Wielbicielki biżuterii, która poza jakością wykonania, czaruje też modnymi odcieniami nie przejdą obok nich obojętnie.

Nasza oferta zasługuje na zainteresowanie. Jest w czym wybierać i z pewnością w kwestii kolczyków sztyftów nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.