IX Bal Charytatywny w Morawicy

Za nami IX Bal Charytatywny w Morawicy. Polonez, niezwykła atmosfera, mnóstwo pozytywnych emocji, muzyka, tańce, wytworne stroje – uroczystość ta długo będzie wspominana. Goście wyśmienicie się bawili, a także udowodnili, że mają wielkie serca i są bardzo hojni. Udało się zebrać aż 44.180 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chorych dzieci z terenu Miasta i Gminy Morawica.

My także nie mogliśmy być obojętni na los potrzebujących i z ogromną chęcią wsparliśmy szczytny cel. Przygotowaliśmy na licytację komplet Swarovski składający się z łańcuszka z zawieszką oraz kolczyków. Biżuteria zachwyca połączeniem srebra wysokiej próby z lśniącymi kryształkami w modnym, niepowtarzalnym kolorze butelkowej zieleni. Znakomicie dopełnia eleganckie kreacje. Pani, która ją założy na pewno oczaruje swym wyglądem i przyciągnie spojrzenia.

Miło nam poinformować, że komplet ufundowany przez Artemiro przypadł do gustu i został wylicytowany za 1.600 zł. Bardzo się cieszymy, że nasze dzieło zostało docenione, dzięki czemu mogliśmy pomóc. Uwielbiamy szlachetne akcje oraz ludzi, którzy potrafią się dzielić.

Jeśli i Was urzekł zaprojektowany na bal komplet biżuterii, mamy doskonałą wiadomość – możecie kupić identyczny! Zapraszamy do sklepu Artemiro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *