Kolczyki śnieżynki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Przerwa techniczna.
Możliwość kupowania chwilowo wyłączona!

artystyczne cuda od artemiro

Kolczyki są wyśmienitym dodatkiem. W zależności od rodzaju, stanowią subtelną lub bardzo wyrazistą ozdobę. Panie, które cenią ich zalety mają ogromny wybór modeli i na nasz asortyment z pewnością narzekać nie będą. Oferujemy wiele, wiedząc, jak różne są gusta. Uwagę przyciągają m.in. kolczyki śnieżynki, które na myśl przywodzą zimę, mieniący się w słońcu lód i delikatny, miękki, biały puch. Wykonano je ze srebra wysokiej próby i słynnych kryształków Swarovski. Dzięki nim twarz wydaje się bardziej rozświetlona, a każda, nawet najprostsza stylizacja nabiera blasku. Kolczyki srebrne gwiazdki po prostu olśniewają!


Kolczyki gwiazdki – lodowy blask, czar refleksów i lekkość puchu

Wiele pań uważa, że kolczyki są podstawowym elementem całej stylizacji. Te z pozoru mało istotne ozdoby, odpowiednio dobrane, mogą zupełnie odmienić look. Obecnie, wybór jest naprawdę duży. Spośród ciekawych modeli warto wybrać np. kolczyki śnieżynki srebrne, które pozwolą się poczuć niczym Królowa Śniegu. Ich siła tkwi w lekkości i subtelności. Kojarzą się z malutkimi płatkami białego puchu i rewelacyjnie mienią w świetle naturalnym i sztucznym.

Kolczyki gwiazdki srebrne uzupełnią mnóstwo stylizacji. Perfekcyjnie zgrają się z codziennym, swobodnym lookiem, w którym główną rolę odkrywają np. jeansy i sweterek lub spódnica i bluzka koszulowa. Jednak doskonale też sprawdzą się w eleganckim wydaniu. Wystarczy wyobrazić sobie takie zestawienie – czarna prosta sukienka, szpilki plus urocze kolczyki śnieżynki. Naszym zdaniem ten miks jest niezwykle udany i stanowi najlepszy dowód na to, że niewielka ozdoba może uczynić ogromną zmianę i być charakterystycznym dodatkiem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

W sklepie artemiro znajdziecie śliczne kolczyki śnieżynki srebrne udekorowane kryształkami Swarovski. Modele te podobają się paniom, które dostrzegają dbałość o najdrobniejszy detal i uwielbiają wyroby jubilerskie mile zaskakujące jakością, perfekcyjnym szlifem i doborem materiałów. Dzięki dodatkowi mieniących się kryształków, model ten można określić luksusowym i eleganckim. Każda kobieta chciałaby mieć w swej kolekcji biżuterię tak szlachetną i subtelną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolczyków śnieżynek. Być może zainspiruje Was do skomponowania stylizacji, w której to właśnie ten rodzaj biżuterii będzie na pierwszym planie.